NovinkyPC HRY​​Xbox One

Poznáme dátum uvoľnenia prekvapivo dobrej survival zombie hry State of Decay 2. Hráči hier sa majú skutočne na čo tešiť

Milovníci akčných hier s tematikou Zombie by mali spozornieť. Je známy dátum vydania pokračovania hry State of Decay, ktorá zožala medzi hráčmi hier veľmi kladné hodnotenia.

Hra State of Decay 2 by sa mala oficiálne dostať do predaja súbežne ako na Xbox One tak aj na PC zariadenia už v priebehu budúceho mesiaca, konkrétne 22. mája. Mnohých určite poteší, že vydaná bude spolu aj s podporou funkcie „Cross-play“ a  „Play Anywhere“, ktoré sú typické pre  platformu Windows.

Hra by mala byť dostupná v hneď dvoch verziách. Prvá „štandardná“ verzia by mala stáť 29.99 $. Za druhú, „Ultimate Edition“ verziu si priplatíte ďalších 20 $. Na druhej strane Ultimate edícia by mala poskytnúť, skorý prístup k pokračovaniam ako aj prístup k DLC, ktorého povaha však nie je aktuálne nijak bližšie špecifikovaná.

Pozrite si trailer hry State of Decay 2

Zdroj: PCGamer.com, úvodný obrázok: Youtube (trailer hry State of Decay 2)

TIP  Už o pár dní sa dočkáme novej generácie Xiaomi Huami Amazfit chytrých hodiniek. PS: prinesú revolučnú technológiu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu