TIP REDAKCIEXiaomi

Zabudni na vybitý mobil či tablet. Gadget Xiaomi Mi Power Bank 2 Ti Za bezkonkurenčnú cenu dodá šťavu kedykoľvek a kdekoľvek

Vývoj smartfónov neustále napreduje. Každým rokom sa na trh dostávajú výkonnejšie a väčšie smartfóny, ktoré logicky do výbavy získavajú čoraz silnejšiu batériu. Dnešným problémom technologického sveta je stále pomerne slabá výdrž smartfónov, alebo riešenie problému ohľadom toho, kde si môžeme nabiť smartfón, ak sa nám vybil a potrebujeme „šťavu“. S riešením prichádza čínsky výrobca Xiaomi už niekoľko rokov, no teraz na trh prišiel s novou externou nabíjačkou s názvom Xiaomi Mi Power Bank 2, ktorá prináša množstvo noviniek.

Skvelú externú nabíjačku Mi Power Bank 2 môžeš získať s kupónom „RP0160“ za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Nová externá nabíjačka Xiaomi Mi Power Bank 2 obsahuje až 10 000 mAh, vďaka čomu si svoj smartfón môžeš nabiť nie jedenkrát, ale dokonca až niekoľkokrát. Nová nabíjačka navyše využíva kvalitnejšie batériové články, ktoré dokážu napájať smartfóny i tablety. Mi Power Bank 2 je dnes kompatibilná s akýmkoľvek tabletom či smartfónom na trhu a nabíjačka zaručí rýchli a hladký priebeh nabíjania.

Xiaomi Mi Power Bank 2
Produktová fotografia

Xiaomi Mi Power Bank 2 prináša odolnú konštrukciu a veľkú kapacitu

Xiaomi Mi Power Bank 2 prináša vynovenú kvalitnú a pevnú hliníkovú konštrukciu, ktorá narozdiel od plastových nabíjačiek, dokáže vydržať predsa aj nejaké tie pády. Samotný povrch je navyše odolný voči vode a korózii, takže je power bank ideálny pre každodenné používania. Jednoduchý dizajn je navyše doplnený o kontrolky ukazovateľa stavu batérie.

Nová nabíjačka od Xiaomi je vybavená kvalitnou ochranou, ktorá zabráni poškodeniu obvodových čipov. Výrobca udáva, že power bank obsahuje až deväť vrstiev ochrany, čo tu predtým nebolo. S novou technológiou prichádza aj podpora rýchlejšieho a stabilnejšieho nabíjania a ochrana voči vybíjaniu článkov či prebíjaniu samotného smartfónu. Xiaomi Mi Power Bank 2 sa dá nabiť na plnú „šťavu“ od 4 až do 6 hodín, čo je skutočne skvelá hodnota vzhľadom k vysokej 10 000 mAh kapacite batérie.

Ak zháňaš kvalitný power bank, ktorým dokážeš nabiť svoj mobil, tablet či dokonca aj GPS navigáciu, tak pre teba máme skvelý tip. Táto nabíjačka je navyše pre našich čitateľov teraz ešte aj cenovo zvýhodnená, kedy ju môžeš získať pri zadaní kupónu „RP0160“ z pôvodných 24,83 € iba za 14,99 €. Len pre zaujímavosť, na Slovensku sa táto nabíjačka pohybuje od 22 € a vyššie a k sume je ešte potrebné pripočítať poštovné, pričom náš tip na kúpu je dostupný aj s bezplatným poštovným. 

Do pozornosti však dávame aj model power banky Xiaomi Mi Power Bank 2C, ktorý ponúka až dvojnásobnú kapacitu, teda rovných 20 000 mAh. Tento model je tak určený pre tých z vás, čo chcete mať „šťavu“ pre svoj smartfón aj bez problémov na jeden týždeň. Tento model je rovnako vybavený bezpečnostnou ochranou a kvalitným kovovým vyhotovením, ktoré zaručuje zvýšenú odolnosť. Tento model je aktuálne dostupný so zľavovým kupónom „RS0076“ z pôvodných 28 € len za 22,49 €.

Skvelú externú nabíjačku Mi Power Bank 2 môžeš získať s kupónom „RP0160“ za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Silnejšiu 20 000 mAh externú nabíjačku Mi Power Bank 2C môžeš získať s kupónom „RS0076“ za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Úvodný obrázok: Tech Buffet YouTube

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu