Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Potvrdené: ďalšia veľká aktualizácia pre Windows 10 bude mať označenie „Spring Creators Update“ a niesť bude číselné označenie 1803

Zdroj: vlastný

Ak ste netrpezlivo čakali na finálne potvrdenie mena ako aj číselného označenia ďalšej veľkej aktualizácie pre operačný systém Windows 10, tak sa teraz tak aj deje. Hoci nie z úst Microsoftu, ale na základe reportu z Powershell.

Potvrdené, ďalšia veľká aktualizácia bude Spring Creators Update

Verzia Powershell-u 17618 na príkaz „Get-VMHostSupportedVersion“, ktorý obsahuje  zoznam všetkých názov verzií a čísiel Windows 10 potvrdzuje, že ďalšia veľká aktualizácia Redstone 4 sa bude oficiálne volať Spring Creators Update a bude mať číselné označenie zostavenia 1803.

Ak vás zaujíma na aké technologické novinky sa môžeme príchodom tejto veľkej aktualizácie tešiť tak vám odporúčame si pozrieť jeden z našich starších reportov kde sme sa venovali práve tejto téme.

Zdroj: Twitter

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu