NovinkyWindows 10

Potvrdené: ďalšia veľká aktualizácia pre Windows 10 bude mať označenie „Spring Creators Update“ a niesť bude číselné označenie 1803

Ak ste netrpezlivo čakali na finálne potvrdenie mena ako aj číselného označenia ďalšej veľkej aktualizácie pre operačný systém Windows 10, tak sa teraz tak aj deje. Hoci nie z úst Microsoftu, ale na základe reportu z Powershell.

Potvrdené, ďalšia veľká aktualizácia bude Spring Creators Update

Verzia Powershell-u 17618 na príkaz „Get-VMHostSupportedVersion“, ktorý obsahuje  zoznam všetkých názov verzií a čísiel Windows 10 potvrdzuje, že ďalšia veľká aktualizácia Redstone 4 sa bude oficiálne volať Spring Creators Update a bude mať číselné označenie zostavenia 1803.

Ak vás zaujíma na aké technologické novinky sa môžeme príchodom tejto veľkej aktualizácie tešiť tak vám odporúčame si pozrieť jeden z našich starších reportov kde sme sa venovali práve tejto téme.

Zdroj: Twitter

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu