NovinkyTIP REDAKCIE

Posuň natáčanie videí pomocou smartfónu na úplne inú úroveň. S týmto stabilizátorom sa môžeš rozlúčiť s roztrasenými videami

Ak ste nahrávali videá prostredníctvom smartfónu bez stabilizácie, tak ste určite zistili, že vaša ruka nie je taká „pevná“ ako ste si mohli na prvý pohľad myslieť. Nehovor viac o tom, že viacero smartfónov sa pýši stabilizáciou, ale nie vždy je tá pravá orechová.

Keď ste si chceli doteraz kúpiť stabilizátor častokrát ste za neho vysolili niekoľko stoviek €, ale dnes v dobe keď Číňania zaplavujú trh jedným zariadením za druhým sa dajú kúpiť už za pár €. My sme si pre vás dnes pripravili tip na stabilizátor Zhiyun Smooth-Q 3-Axis, ktorý stojí zhruba 120€, ale aj napriek tomu ponúka zaujímavé špecifikácie.

Zdroj: produktová fotografia

Šikovný joystick a viacero režimov nahrávania

Ako môžete vidieť na konštrukcii zariadenia sa nachádza joystick, ktorý plní viacero úloh. Od indikátorov pripojenia cez Bluetooth, stave batérie, prepínania módov či CVT ovládač. Okrem joysticku tento stabilizátor disponuje technológiou Smooth-Q, ktorá znamená prináša možnosť prispôsobenia sa pohybu ruky.  Disponuje aj batériu s kapacitu viac ako 26000mAh, ktorá umožňuje až 12 hodín natáčania po pripojení smartfónu. Doba nabíjania je len niečo menej ako 2 hodiny.

Zdroj: produktová fotografia

PS: porovnali sme za vás ceny vo viacerých e-shopoch. V TomTop.com ho kúpite za niečo menej ako 120€ a je dostupný z EÚ skladu. Cenovo vychádza približne rovnako aj v e-shope  GearBest.com, kde je možné využiť zase doručenie bez DPH či CLA cez „Registred Air Mail“, pri ktorej GearBest v prípade zadržania produktu colnicou vám preplatí DPH (pre uplatnenie ponuky je potrebné kontaktovať technickú podporu GearBestu a poslať im doklad o zaplatení) alebo prostredníctvom doručenia z EÚ skladu, avšak v tomto prípade si budete musieť priplatiť o niečo vyššie poštovné. Voľba je len na vás, ktorý e-shop uprednostňujete. 

Tento stabilizátor nájdeš na odkazoch nižšie. PS: Ideš do toho?

Objednaj si cez Gearbest stabilizátor cez EU Express dopravu a ušetríš na CLE a DPH

Alebo si ho objednaj na TomTop.com z nemeckého skladu

Zdroj: tlačová správa, informácie sú aktuálne k dňu publikovania článku.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu