NovinkyWindows 10 MobileWindows aplikácie

Posledná kumulatívna aktualizácia pre Windows 10 Mobile zabila Runtastic a ostatné aplikácie využívajúce GPS

Všetci sa zhodneme na tom, že Windows 10 Mobile už nemôže stratiť ďalšie aplikácie. Microsoftu to ale zrejme neprekáža a v najnovšom builde s označením 15063.540 sa objavili ďalšie problémy s niektorými aplikáciami. Konkrétne sa jedná o aplikácie využívajúce GPS sľedovanie.

Používatelia s najnovšou aktualizáciou na ich zariadeniach s Windows 10 Mobile nedokážu zapnúť aplikácie používajúce GPS. Na našom facebooku taktiež zaznela otázka, či sa dá tento problém nejako vyriešiť. Je nám to ľúto, ale chyba je v najnovšom builde a zatiaľ na ňu neexistuje nijaké riešenie.

Aké aplikácie využívajú GPS? Problémy boli zaznamenané na aplikáciách Runtastic, Run the Map, Striver, CycleGPS a niekedy aj v Mapách a rozličných navigáciách.

Problémy sa týkajú Insider buildov a nie klasických používateľov. Aj keď sa jedná o Insider build, Microsoft by si mal v budúcnosti dať veľký pozor na podobné chyby. Nejedná sa o maličkosť ale o vcelku zásadný problém.

Zaznamenali ste podobné problémy aj Vy? Aké aplikácie Vám nefungujú? Dajte nám vedieť dole do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi
Tagy
Ukáž viac

Komentáre

  1. Ale no tak. To sa dalo napisat aj do nadpisu že sa jedna o insider. Prečo umelo vyvolavate paniku o nefunkcnosti. Nestačí v jakych sračkách sa nachádza win treba tu zmpu este viac naplniť nech preteka?

  2. Práve som narazil na túto stránku pri riešení problémov s Runtastic Pro. Využíval som ho každý deň, zaplatil som za aplikáciu a oni ju teda aktualizáciou znefunkčnili. Tak ďakujem pekne. Toto musel schváliť idiot, debil alebo imbecil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu