AplikácieAppleNovinkyWindows 10

Populárny hudobný klient z iOS platformy MusicBee je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

MusicBee, jeden z tých populárnejších hudobných klientov dostupných na iOS platforme sa objavil vo Windows Store obchode, vďaka projektu Centennial.

MusicBee pre Windows ponúka pokročilé možnosti manažovania hudby

MusicBee ponúka intuitívne rozhranie, v ktorom je radosť manažovať, vyhľadávať či prehrávať hudbu. Ponúka aj viacero pokročilých funkcií od automatického označovania, aby ste vyčistili hudobnú knižnicu cez synchronizáciu hudobných albumov s ostatnými zariadeniami (vrátane Android či Windows telefónov) až po podporu prehrávania hudby bez prestávok medzi jednotlivými skladbami či podporu vybraných pluginov pre WinAmp.

PS: a to najlepšie na záver, je dostupný v obchode úplne zadarmo.

MusicBee
MusicBee
Developer: Steven Mayall
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu