NovinkyTIP REDAKCIE

Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke

Populárny internetový obchod TomTop v spolupráci s výrobcom elektroniky Husban prináša limitovanú ponuku dronov so zľavami až do výšky 50%, z ktorých ten najlacnejší stojí niečo málo nad 50€.

TomTop ponúka drony Hubsan v limitovanej ponuke za uvádzacie ceny

Ak rozmýšľate nad tým, že na Vianoce si doprajete alebo niekomu z vašich blízkych prémiového drona tak by ste nemali premeškať túto limitovanú ponuku,  v ktorej je možné ušetriť aj viac ako 50% z pôvodnej ceny. Prvým takýmto kúskom je model Hubsan H507A, ktorého cena začína niečo málo nad 50€. Tento dron sa môže pochváliť rádiusom doletu až do 100 metrov pričom dokáže zachytiť fotografie či videá prostredníctvom kamery s rozlíšením 720p. Nechýba mu ani GPS konektivita, výškomer či možnosť sledovania živého prenosu z letu prostredníctvom aplikácie.

Jeden z najdostupnejší dronov na trhu s GPS

Druhým dronom, ktorý je dostupný v limitovanej ponuke je Hubsan H502S, ktorého cenovka je o niečo vyššia. Pohybuje sa na úrovni niečo málo pod 90€. Avšak aj napriem tomu sa jedná o skvelú cenu, vzhľadom na to že je momentálne v 50% zľave. Ponúka 6-osovú stabilizáciu a rádius ovládania až do 200m. Pochváliť sa môže aj dobou letu až do 13 minút či ovládačom s 4,3“ obrazovkou. Rozlíšenie kamery je 720p.

Zapáčil sa ti tento dron? Nájdeš ho tu

Najdrahším dronom z tejto ponuky v obchode TomTop je model Hubsan H501S, ktorého cenovka je niečo málo nad 160€. Dostupný je momentálne vo viac ako 40% zľave. Za túto cenu získate skutočne profesionálneho drona, ktorý ponúka kameru s rozlíšením FHD, teda 1080p. Jeho dolet je až do vzdialenosti 300m pričom batéria sľubuje výdrž až do 20 minút letu.

Tohoto prémiového drona nájdeš tu

Zdroj: TomTop.com, úvodný obrázok: PixaBay.com (ilustračný obrázok)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu