Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

„Pomôž mi vybrať“ je nový nástroj od Microsoftu, ktorý vám poradí pri výbere PC

Zdroj: vlastný

Výber toho správneho počítača pre mnohých je priam nekonečne zdĺhavým procesom. A to nehovoriac o tých, ktorí nie sú s PC veľkí kamaráti a jednoducho im parametre toho moc nehovoria. Okrem odborných recenzií si moc nepomôžu, teda aspoň doteraz.

Ako vybrať správny počítač

Microsoft niekoľko dní dozadu predstavil celkom zaujímavý nástroj, ktorí umožňuje zjednodušiť celý výber samotného zariadenia (a nie lne toho)– Help Me Choose. Nástroj funguje veľmi jednoducho,  na úvodnej obrazovke si vyberiete s čím potrebujete poradiť.

Zdroj: vlastný

Následne po zvolení vami žiadaného produktu vám vyskočí nová ponuka, kde budete mať viacero možností. Napríklad PC vhodný pre prácu, do školy, surfovanie po internete či vhodný pre hranie hier.

Zdroj: vlastný

Následne potom ako si zvolíte druh zariadenia, ktorý chcete, tak vám aplikácia ponúkne v rámci viacerých okien niekoľko možnosti výberu jednotlivých funkcionalít, ktoré očakávate od svojho PC. Na konci, keď prejdete týmto dotazníkom tak vám vyhodí ponuku zariadení, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

Zdroj: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu