Novinky

Podporujeme petíciu proti redukovaniu kapacity OneDrive

Včera sme vám priniesli článok o plánoch Microsoftu, ktorý sa rozhodol radikálne obmedziť kapacitu cloudu OneDrive, ako hlavný dôvod pri tom uviedol, že niektorí jeho používatelia ho využívajú na warez, kde ukladajú nesmierne veľké dátové balíky, ktoré v sumáre u jedného používateľa bezmála dosahujú viac ako 75 TB dát.

Niektorých používateľov tieto plány Microsoftu nenechali chladnými a rozhodli sa konať prostredníctvom online petície cez Change.org, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy.

onedrive_peticia

“Drahý Microsoft OneDrive tím,

Najnovšie zmeny zmeny v plánoch objemu dát priniesli množstvo znepokojúcich spáv pre OneDrive a Windows komunitu. Zrušenie nelimitovaného priestoru je fér, ale prečo rozširujete tento trest na všetkých vašich zákazníkov? Vzhľadom k tomu, že nie všetci používatelia nahrávajú také kvantá súborov by mal Microsoft nastaviť rozumný limit (asi 2 TB, čím používatelia budú mať dostatok priestoru a Microsoft náskok pred konkurenciou)….”

Doteraz sa do petície zapojilo 2959 nespokojných zákazníkov, cieľom je dosiahnuť počet 5000 podpisov. Zapojiť sa môžete aj vy prostredníctvom formulára (odkaz), v rámci ktorého môžete vyjadriť svoj aj svoj názor.

TIP  V prvej 10 najvýkonnejších smartfónov nájdeme 4 smartfóny od Xiaomi. Našli ste tam aj svoj smartfón?
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu