NovinkyXiaomi

Podľa DXOMark testu je Xiaomi Mi Mix 3 jedným z najlepších fotomobilov na trhu

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli report o novom smartfóne iPhone XS Max, ktorý zamiešal kartami medzi najlepšími fotomobilmy na trhu. Vďaka celkovému skóre 105 bodov sa umiestnil na 2. priečke, za smartfónom Huawei P20 Pro.

Najnovšie predstavený smartfón Mi Mix 3 z kuchyne čínskeho giganta hoci nenarušil dominanciu prvých dvoch zariadení na trhu, ale na druhej strane odsunul za seba smartfóny ako Huawei P20, Xiaomi Mi 8 a ďalšie. V rámci DXOMark testov získal dokopy 103 bodov vďaka čomu spolu aj so smartfónmi HTC U12+ a Samsung Galaxy Note 9 okupuje 3. priečku.

Xiaomi Mi MIx 3 fotoaparat test
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako môžete vidieť nižšie tak spoločnosť Xiaomi získala v prípade fotografií 108 bodov. O niečo horšie dopadla v prípade videí kde bodový zisk dosiahol hodnotu „len“ 93 bodov.

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu