NovinkyTECHZaujímavosti

Podarilo sa podľa vás nas*** robota od Boston Dynamics, ktorý dostával prívlastky strašidelný? Pozrite si to vo videu

Možno si ešte spomínate, zhruba týždeň dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám ukázali robota od spoločnosti Boston Dynamics, ktorý sa naučil sám si otvoriť dvere. Nuž, viacero čitateľov reagovalo slovami v štýle „roboti ovládnu svet“, „je to strašidelné“ a podobne.

Vývojárov tieto slová samozrejme nenechali bez reakcie. V najnovšom videu sa robotovi snažili zamedziť najprv otvorenie dverí a neskôr aj cez ne prejsť. Ako sa robot zachoval sa môžete pozrieť nižšie.

Ako ste mohli vo videu vyššie vidieť, tak robot sa nenechal vyviesť z miery, išiel sa za svojím cieľom tak tvrdo ako sa len dalo bez toho, aby reagoval neadekvátne. Dokonca nijak negatívne nereagoval ani na človeka, ktorý mu kládol „prekážky“ pod nohy.

Nuž, vyzerá to tak, že robot dostal do vienka trpezlivosť ktorá mnohým ľuďom chýba.

Zdroj: Youtube

TIP  Máte doma starý a nevyužitý PC? Nainštalujte si na ňho operačný systém Chromium OS od Google | NÁVOD
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu