Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Podarený Youtube klient pre Windows Phone | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Youtube.com je fenoménom dnešnej doby o to viac nás mrzí absencia originálnej aplikácie od jeho tvorcov pre Windows zariadenia. Avšak to nebráni tretím stranám, aby pracovali na alternatívnych aplikáciách. Jednou z nich je aj YTube for Youtube.

Aplikácia ponúka veľmi priateľské rozhranie ako aj viacero zaujímavých funkcionalít. Ponúka od možnosti prihlásenia sa do vášho Youtube účtu až cez sledovanie vašich obľúbených kanálov, možnosti odkladania prezeraní videá na neskôr, histórie, vytvárania playlistov, sťahovania jednotlivých videí do viacerých formátov až po možnosť prehrávania videí formou „obraz v obraze“.

Aplikácia je v obchode dostupná v dvoch verziách. Prvá, ktorá je zadarmo už asi ako tušíte obsahuje reklamy. Tie nie sú však až tak hrozné, v podstate v aplikácii vás sprevádzať v hornej lište banner odkazujúci na externé stránky. Platená verzia reklamu neobsahuje.

V každom prípade ak hľadáte aplikáciu približujúcu sa k originálnej aplikácii Youtube (na konkurenčnej platforme Android), tak táto nemá od nej až tak ďaleko.

Zdroj: vlastný

TIP  Youtube uverejnil zoznam smartfónov, s ktorými zážitok z pozerania videí je najlepší. Našli ste v zozname aj ten svoj?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu