ANDROIDAplikácieXiaomi

Stiahnite si do smartfónu POCO Launcher od Xiaomi, ktorý nájdeme v jednom z najrýchlejších smartfónov

Do Google Play obchodu sa v týchto dňoch dostal POCO Launcher, ktorý nájdeme v jednom z najrýchlejších a najvýkonnejších smartfónov súčasnosti – PocoPhone F1.

Launcher ponúka identické rozhranie ako v prípade rozhrania na smartfóne PocoPhone F1.

Kľúčové vlastnosti aplikácie

  • Čistá domovská obrazovka – aplikácia POCO umiestňuje všetky aplikácie do zoznamu aplikácií, takže vaša domovská obrazovka vyzerá prázdna a čistá.
  • Pohodlné vyhľadávanie – odporúčania aplikácií, filtrovanie podľa kategórie farieb ikon a mnoho iných prispôsobiteľných funkcií vám umožňujú nájsť to, čo potrebujete oveľa rýchlejšie.
  • Správa aplikácií – Automatické zoskupovanie aplikácií podľa kategórií alebo vytvorenie vlastných skupín.
  • Prispôsobenie ikon – Použite balíky ikon tretích strán, aby vaša domovská obrazovka poskytla naozaj jedinečný vzhľad.
  • Ochrana súkromia – Uchovávajte svoje aplikácie súkromnými tým, že ich skryjete.
  • Rýchly a hladký chod POCO Launchera – zabudnite na pomalé animácie systému.

Ak máte v sebe túžbu po niečom novom alebo by ste len chceli vyskúšať jeden z „najohorúcejších“ launcherov dostupných v obchode tak neváhajte, odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

POCO Launcher
POCO Launcher
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu