Novinky

Služba Gmail láme rekordy! Má registrovaných viac ako 1,5 miliardy účtov

Určite nie je potrebné nikoho presviedčať, že Gmail je jedna z najpopulárnejších, ak nie najpopulárnejšia e-mailová služba na svete.

Spoločnosť Google prostredníctvom svojej oficiálne stránky na sociálnej sieti Twitter oznámila, že má viac ako 1,5 miliardy registrovaných účtov.

Reálny počet používateľov je však menší

Zo  statusu uverejneného na sociálnej sieti Twitter vyplýva, že služba Gmial má viac ako 1,5 miliardy registrovaných účtov. V skutočnosti to však neznamená, že má aj rovnaký počet používateľov. Totiž mnoho používateľov používa viacero účtov.

Napriek tomu však sa jedná o úctyhodné číslo, ktoré nemá obdoby a možno z neho dedukovať, že Gmail je najpopulárnejšou službou na svete.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný (printscreen)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu