Xiaomi

Počas predstavenia herného smartfónu Black Shark od Xiaomi sme mohli vidieť (pravdepodobne omylom) aj Xiaomi Mi Band 3 fitnes náramok

Počas včerajšieho dňa sme mohli byť svedkami predstavenia nového herného smartfónu – Xiaomi Black Shark, o ktorom sme vám priniesli report len pred niekoľkými hodinami.

Je toto fintes náramok Xiaomi Mi Band 3?

Lei Jun, zakladateľ spoločnosti Xiaomi ako aj jej CEO nemohol chýbať na predstavení tohto smartfónu, avšak nebo to len on kto bol v merku očí médií, ale aj zariadenia s ktorými tam narábal, resp. prišiel s nimi. Ako môžete vidieť na fotografií nižšie tak viacerým redaktorom sa podarilo zachytiť fitnes náramok na jeho ľavej ruke.

Xiaomi Mi Band 3
Zdroj: gsmarena.com

Nuž, a na základe fotogorafie, ktorú ste mohli vidieť vyššie a vyjadrení CEO spoločnosti Huami Technology (Huang Wang), ktorý v nedávno potvrdil, že Xiaomi Mi Band 2 náramok dostane svojho pokračovateľa tak sa vynorili otázky, je náramok, ktorý mal na roke Lei Jun Xiaomi Mi Band 3?

Zdroj: GSMArena

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu