Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Phone Insider: odomknite si mobil

Vo Windows Phone Store sa objavila nová aplikácia pod názvom Phone Insider , ktorá odomkne Váš telefón, vďaka čomu budete mať prístup k neoficiálnym aktualizáciám.  Podobnú funkcionalitu ponúka aj aplikácia Preview for Developers, o ktorej sa hovorí, že by mala byť nahradená práve aplikáciou Phone Insider.   Po stiahnutí aplikácie sa budete musieť registrovať na stránke insider.microsoft.com, prostredníctvom Vášho bežného účtu od Microsoftu. Následne budete mať prístup k neoficiálnym aktualizáciám, ktoré Microsoft vypúšťa pre vývojárov na testovanie.

Na spomínanej stránke  momentálne nájdete množstvo informácií o Windows  10 pre desktopy, s tým, že od 21. januára, kedy bude predstavený Windows 10 pre mobilnú platformu bude pravdepodobne rozšírená práve aj o mobilnú divíziu.

qr-phone-insider

Rozmýšľate aj Vy o tom, že predčasne vyskúšate Windows 10 na Vašom zariadení?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu