Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Perfect Wallpaper – oživte svoju zamykaciu a domovskú obrazovku

Dnes tu máme ďalšiu aplikáciu od vývojárskeho štúdia Perfect Thumb. Naši stáli čitatelia si určite spomínajú na recenzie skvelých aplikácií Perfect Lock a Perfect FlashLight, ktoré pochádzajú tiež z dielne štúdia Perfect Thumb.

Dnešná aplikácia pod názvom Perfect Wallpapers je v podstate pokročilý vyhľadávač obrázkov, ktoré si môžete nastaviť ako pozadie na obrazovku uzamknutia, či na domovskú obrazovku. A prečo pokročilý? Pretože umožňuje vyhľadávať obrázky podľa množstva kritérií:

-podľa názvu a tagu

-podľa farby

-podľa prehľadných kategórií

Umožňuje triedenie obrázkov podľa obľúbenosti, hodnotenia. Taktiež podľa dátumu pridania za posledný deň, týždeň, mesiac, rok…

Zaujímavým spestrením je možnosť si z každého obrázku vytvoriť jednoduchú puzzle hru, ktorá v prípade potreby dokáže skrátiť dlhé chvíle.

Aplikácia umožňuje taktiež prezeranie obrázkov v režime na celú obrazovku, a jednoduché listovanie medzi nimi. Dokáže meniť nastavené pozadie v určitých časových intervaloch (hodina, deň). Nájdené obrázky si môžete aj len jednoducho stiahnuť do telefónu v rôznych veľkostiach, a napríklad ich zdieľať cez MMS či sociálne siete.

Túto podarenú aplikáciu si môžete stiahnuť ZDARMA TU.

2 Komentáre
  1. Jakub Vrana says

    Chalani majú naozaj podarené aplikácie, prepracované

  2. monca says

    stiahnute ako aj perfet light, paci sa mi to :]

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu