Windows aplikácie

Perfect Lock – alternatívne zamykanie displeja

Poznáte to, pracujete s Vašim telefónom, a po dokončení krátko stlačíte tlačidlo napájania, displej sa zamkne, a telefón odložíte. Vo vývojárskom štúdiu Perfect Thumb vytvorili nový štýl zamykania, a to po kliknutí na živú dlaždicu. Na prvý pohľad to možno vyzerá celkom zbytočne, ale po niekoľko dňovom testovaní môžeme potvrdiť, že takéto zamykanie je oveľa intuitívnejšie, ako klasický spôsob.

Aplikácia ponúka jednoduché nastavenie, v ktorom si môžete zvoliť priehľadnosť dlaždice, vypnúť na nej názov, či nastaviť veľkosť obrázku na dlaždici. Vybrať si môžete z necelých 50tich rôznych motívov, pričom niektoré z nich sú prístupné až po zakúpení prémiového obsahu. Aplikácia je inak celkom zdarma a bez reklám. Lokalizovaná je ako do Slovenčiny, tak aj do Českého jazyka.

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu.

V minulosti sme Vám predstavili ďalšie podarené aplikácie štúdia Perfect Thumb – Perfect Flashlight a Screen Tracker

TIP  Spomínate si ešte na Winamp media player? Možno sa vráti „späť“ k životu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu