Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Panos Panay: „Len sa ma nepýtajte na Surface Phone“

Zdroj: vlastný

Microsoft Surface Phone, smatfón o ktorom sa pomaly už píšu „báje“ nadväzujúce na viaceré vyjadrenia o novom zariadení, ktoré má vytvoriť novú kategóriu, doteraz ešte nepoznanú.

Microsoft skutočne na niečom pracuje, viackrát sme to mohli vidieť na sebavodemých vyjadrení ich predstaviteľ, najmä CEO-a spoločnosti – Satya-u, hlavy Surface divízie Meyerson-a či ďalších.

V rámci relácie podcast na Mashable, Panos Panay, ktorý stojí za Surface zariadeniami dostal sadu otázok týkajúcich sa ako inak série zariadení Surface, medzi ktorými nechýbal ani „záhadný telefón“. Mimochodom, v rámci relácie Panos hovoril aj o veciach týkajúcich sa jeho kariéru v spoločnosti či vzťahu so samotným zakladateľom Microsoftu. Vráťme sa však k téme.

„Takže je tu Surface Pro, Surface Book, Surface Studio, Surface Hub, Surface Laptop a Surface Phone, je tak?“ Panos-ova reakcia skutočne stála zato, rozosmial a sa reagoval slovami: „Moji najdrahší, prvých 5 (pozn. redakcie: zariadení) je správnych. Na to posledné zariadenie si však nemôžem spomenúť“.

Samozrejme redaktor reagoval na jeho slovás veselým tónom: „Mojím cieľom v podcaste je niekoho prinútiť plakať, takže vyskúšame to ešte raz…“ na čo Panos reagoval slovami: „Nájdime nejakú inú tému, ale nepýtajte sa ma na telefón.“

Panos pri poslednej reakcii týkajúcej sa telefónu však už skutočne vyzeral unavene. Pravdepodobne už aj on sám má dosť otázok týkajúcich sa zariadenia Surfac Phone, v každom prípade však dúfame, že nie preto žeby Microsoft na jeho vývoj zanevrel.

TIP  Xiaomi Pocophone F1 je podľa benchmarkov rýchly ako tie najvýkonnejšie smartfóny. Stáť bude však výrazne menej

Zdroj: vlastný, mashtalk

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu