Novinky

Sú štýlové, odolné voči vode a hlavne dostupné pre masy. To sú chytré hodinky OUKITEL W1

Inteligentné hodinky sa postupne stávajú povinnou výbavou každého moderného človeka a tento trend určite bude aj naďalej na vzostupe.

Dnes sme si preto pre teba pripravili akciu, ktorej nepovieš nie – OUKITEL W1, ktoré vďaka exkluzívnemu kupónu „SP2961“ môžeš získať za 25,99€ namiesto 38,05€! Poďme sa však pozrieť na samotné hodinky čo ponúkajú .

Chytré hodinky OUKITEL W1

Tak ako u každých iných chytrých hodiniek dominantným prvkom je displej, ktorý v tomto príde netvorí LCD panel, ale OLED s veľkosťou 0,95“, ktorý je zabalený v kovom tele s remienkom z umelej kože.  

Z hľadiska funkcionalít tieto  hodinky nie sú žiadnym „béčkom“, ponúkajú totiž funkcionality meranie tepu, kyslíka v krvi, krokov, notifikácie z aplikácií, monitoring spánku, budík, pripomienkovač, kalendár a športových aktivít pričom čerešničkou na torte je, že sú odolné voči vode (IP67).

OUKITEL W1 chytre hodinky 3
Zdroj: produktová fotografia

Medzi ďalšie funkcie, ktoré hodinky ponúkajú patrí napríklad možnosť spúšte odfotografovania na smartfóne, sledovanie informácií o hovoroch, a ďalšie. Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS. Ak ťa zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni aktivovať kupón, ktorý je potrebné vložiť v rámci košíka.

OUKITEL W1 chytre hodinky kupon
Zdroj: vlastný

Chytré hodinky OUKITEL W1

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu