AplikácieNovinkyWindows 10

Otestujte si svoj počítač či zvládne virtuálnu realitu | APLIKÁCIE

Už to budú takmer dva roky odkedy boli predstavené prvé VR Headsety ako Oculus Rift a HTC Vive. Odvtedy na trh sa dostalo viacero obdobných produktov, napríklad Lenovo predstavilo začiatkom roka svoj vlastný VR Headset pre Windows 10. Avšak stále sa cenovo pohybujú relatívne vysoko. Bavíme sa o cenách okolo 400 až 1000€. Na druhej strane keď cenovú politiku porovnáme s minulosťou sú tam vidieť badateľné zmeny. V každom prípade VR Headsety sú dnes dostupnejšie a pravdepodobne do budúcna ich cena bude klesať.

Odporúčané špecifikácie pre VR Headset

Odporúčané špecifikácie pre VR Headset sa môžu čiastočne líšiť v závislosti od konkrétne headsetu. Vo všeobecnosti však platí, že staršie počítače si moc neškrtnú. Mnohým PC používateľom samotné špecifikácie ani až tak veľa nepovedia. Jednoducho ľudia sú čoraz viac len „konzumentmi“ ako odborníkmi. A preto vám dávame do pozornosti celkom zaujímavú aplikáciu v dostupnú v rámci Microsoft Obchodu – Windows Mixed Reality PC Check, prostredníctvom ktorej v priebehu niekoľkých sekúnd zistíte kde má váš počítač ešte medzery.

Windows Mixed Reality PC Check
Windows Mixed Reality PC Check
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu