NovinkyPC HRY

Spomínate si na hru Bulánci? Surviv.io môže spraviť rovnaký ošiaľ. PS: hru si zahráte priamo v internetovom prehliadači spolu aj s priateľmi

Spomínate si na hru Bulánci? Jednalo sa o veľmi jednoduchú 2D hru z pohľadu hora na dol, kde po sebe strieľali vankúše. Znie to smiešne, ale hra patrila medzi veľmi populárne a to nie len u hráčov akčných hier.

Bulánci sú out. Surviv.io prináša čerstvý vietor

Najnovšie vznikol nový a zaujímavý projekt Surviv.io, ktorý sa nesie vo veľmi podobnom duchu. Surviv.io je free-to-play 2D hra, ktorá sa dá hrať priamo v internetovom prehliadači. Princíp je veľmi jednoduchý, hra ponúka viacero možností od sólo hrania až po tímovú hru, dokonca s možnosťou zavolania svojho kamaráta.

 

Akonáhle hra začne tak sa ocitnete na mape kde si budete musieť ukoristiť svoju zbraň či iné vybavenie, ktoré vám poslúži v dosiahnutí vášho cieľa – zneškodniť všetkých nepriateľov. Mapy sú postavené tak, aby nebolo príliš veľké a zaujímavosťou je aj to, že sú okrúhle a krátke. Výsledkom je, že nikto sa „nezakempí“ a nebude čakať kým mu korisť príde pod ranu.

 

Hra je celkom zábavná a určite stojí za to si ju vyskúšať. Preto ak patríte medzi milovníkov hier, ktorý si radi zahrajú jednoduchšie hry na odreagovanie a nepotrpia sa na „4K rozlíšenie“, tak potom nie je o čom. Určite vám ju odporúčame vyskúšať. Na zdrojovom odkaze nájdete hru.

Zdroj: vlastný, surviv.io

TIP  Zatoč raz a navždy s nedostatkom úložného priestoru! Čína zlacňuje 64GB na cenu, o ktorej u nás môžeme len snívať | TIP REDAKCIE
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu