TECHZariadenia

OnePlus ukazuje vo videu, že ich nadchádzajúci smartfón 6T prinesie skener odtlačkov prstov v displeji

Jeden z najočakávanejších smartfónov týchto týždňov prinesie pokročilú technológiu  odomykania zariadenia pomocou skeneru odtlačkov prsta umiestneného priamo v displeji. Naznačuje to najnovšie video uverejnené indickou odnožou spoločnosti na serveroch Youtube.

Ako môžete nižšie vidieť tak v reklamnom videu sa spoločnosť zaoberá evolúciou človeka, resp. pokrokom. Na konci 30 sekundového videa môžete uvidieť v niekoľkých sekundách samotné zariadenie OnePlus 6T s naznačeným skenerom odtlačkov prstov umiestneným v displeji, ktorý sprevádza slogan „AND WE’RE NOT STOPPING NOW“ čo v preklade znamená „NEZASTAVUJEME ANI TERAZ“. Autori videa tak naznačujú technologický vývoj.

OnePlus 6T príde čo nevidieť

Smartfon OnePlus 6T by mal byť oficiálne predstavený už o niekoľko dní. Konkrétne 17.októbra. Podľa viacerých informácií by mal poskytnúť 6,4“ AMOLED FULL HD+ displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 6, procesor Qualcom Snapdragon 845 a technológiu TOF 3D technológie. Dostupný by mal byť vo viacerých variantoch – 6GB/64GB, 8GB/128GB a 8GB/256GB.

Zdroj: Youtube (vrátane úvodného obrázku), vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu