Novinky

Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!

Prázdniny sú za nami jednotlivý výrobcovia smartfónov ako keby sa zbláznili. Viacero technologických gigantov totiž ohlásilo, že sa môžeme tešiť na nové vlajkové lode. Jednou z takýchto spoločností je aj OnePlus, ktorá oficiálne oznámila predstavenie novej vlajkovej lode 6T.

OnePlus 6T príde čo nevidieť

Predstavenie sa bude konať v Indii a to konkrétne 17. októbra. Smartfón OnePlus 6T by mal podľa zákulisných informácií prísť nabitý technológiami a najnovším hardwarom. Za spomenutie stojí napríklad skener odtlačkov prstov v displeji, procesor Qualcomm Snapdragon 845, veľký 6.4“ AMOLED (19:9) displej pokrytý kričím sklíčkom Gorilla Glass 6 či FHD+ rozlíšenie (1080 x 2340).

OnePlus 6T skener odtlackov prstov
Zdroj: XiaomiToday.com

To samozrejme nie je všetko čo prinesie tento dlho očakávaný smartfón. Tešiť sa môžeme napríklad ešte na pokročilú technológiu rozpoznávania tváre prostredníctvom TOF 3D technológie (pozn. redakcie: TOF je je zobrazovací systém, ktorý rieši vzdialenosť na základe známej rýchlosti svetla a meria čas letu svetelného signálu medzi fotoaparátom a objektom pre každý bod obrazu). Potencionálni záujemcovia sa môžu tešiť aj na kameru s vysokým rozlíšením. V prípade selfie kamery to bude 25MPx a v prípade zadnej kamery sa dočkáme celkovo trojice šošoviek (2MPx + 20MPx + TOF 3D).

OnePlus 6T fotoaparat
Zdroj: XiaomiToday.com

Smartfón by mal prísť vo viacerých verziách. Konkrétne v 6GB/64GB, 8GB/128GB a 8GB/256GB. Poháňaný by mal byť akumulátorom o kapacite 3500mAh s podporou rýchleho nabíjania.

Zdroj: XiaomiToday.com

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu