ANDROIDNovinky

Smartfón OnePlus 6 ponúkne odolnú konštrukciu voči vode a prachu, prezradil samotný výrobca

Spoločnosť OnePlus vyrába špičkové smartfóny už niekoľko rokov. Bohužiaľ v portfóliu chýbala akákoľvek vlajková loď či bežný model, ktorý by bol odolnejším voči vode či prachu. To sa má ale v nasledujúcich mesiacoch zmeniť. OnePlus predstaví novú vlajkovú loď s názvom OnePlus 6, ktorá ponúkne odolnosť IP67 alebo IP až IP68.

OnePlus 6 navyše okrem odolnej konštrukcii taktiež zaujme stále prítomným 3,5 mm konektorom jack pre pripojenie slúchadiel na hornej časti telefónu. Pod kapotou navyše nájdeme veľmi výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať 4 alebo 6 GB operačná pamäť RAM a až 256 GB úložisko. Nová vlajková loď tak ponúkne skvelý výkon a dostatočne veľké úložisko aj pre náročnejších používateľov.

Podľa doteraz dostupných informácií, OnePlus 6 ponúkne veľký 6,28 palcový OLED displej. O výkonný hardvér sa bude starať 3450 mAh batéria. Na zadnej strane nájdeme duálny 20 megapixelový fotoaparát, ktorému bude sekundovať ešte 16 megapixelový fotoaparát. V tejto chvíli nie je jasné, kedy spoločnosť OnePlus svoju novú vlajkovú loď OnePlus 6 predstaví a koľko vlastne bude stáť. Akonáhle budú k dispozícii nové informácie, tak vás o nich budeme informovať.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: Youtube (CJ HD)

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu