ANDROIDNovinky

OnePlus 6 ponúkne 8 GB RAM, Snapdragon 845 a 256 GB úložisko, prezrádza samotná spoločnosť OnePlus

Aj napriek tomu, že zatiaľ nepoznáme presne vydanie nového smartfónu OnePlus 6, spoločnosť OnePlus teraz oficiálne potvrdila kľúčové parametre novej vlajkovej lode. Dnes už teda vieme povedať, že OnePlus 6 ponúkne špičkový výkon, o ktorý sa postará rovnako výkonný hardvér, aký nájdeme v tohtoročných vlajkových lodiach od Samsungu, Sony a ďalších známych výrobcov.

Spoločnosť OnePlus oficiálne na svojom fóre potvrdila, že nová vlajková loď OnePlus 6 ponúkne pod kapotou špičkový 8-jadrový procesor Snapdragon 845, ktorému bude sekundovať až 8 GB operačné pamäte RAM a až 256 GB úložisko. Dnes pochopiteľne ešte nevieme povedať, či na výber bude k dispozícii až z niekoľkých pamäťových variant, no v podstate vieme, že nový OnePlus 6 sa bude radiť so svojím výkonom medzi špičkové smartfóny a bude môcť konkurovať akémukoľvek inému smartfón na trhu.

Je zaujímavé, že aj napriek doteraz neznámemu termínu predstavenia nového smartfónu OnePlus 6, spoločnosť OnePlus prezrádza o svojej novinke rôzne kľúčové vlastnosti, aké si narozdiel iný výrobcovia nechávajú ako čerešničku na torte pri samotnom predstavovaní nového smartfónu. Číňania nás tak pravdepodobne chcú nabudiť k tomu, aby sme boli trpezliví a skutočne si počkali na novú vlajkovú loď, ktorá bude určite opäť stáť za to.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok Youtube (CJ HD)

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu