Novinky

Máte iba jednu ruku a iPhone, nie je problém! Microsoft pracuje na novej klávesnici

Dúfame, že nám odpustíte tento bulvárnejší názov článku, ale Microsoft prináša Windows klávesnicu do konkurenčného systému iOS. Microsoft totiž začal s testovaním klávesnice známej z Windows 10 (one-hand mode) na konkurenčnom operačnom systéme iOS v rámci vnútorných kruhov spoločnosti s tým, že čoskoro sa jej beta verzie dostane aj k prvým testerom z rady bežných ľudí.

Zanietení fanúšici Windowsu si určite hneď všimli diametrálne odlišný dizajn od One-hand módu, ktorý je na Windows zariadeniach. One-hand mód je možné používať na oboch stranách zariadenia, ako aj možnosť prehodenia klávesnice z jednej strany na druhú počas práce s mobilom oproti Windows verzii kde sa jednoducho usporiada na jednu alebo druhú stranu narozdiel od vejárovitého usporiadania a vytvorí kompaktnú klávesnicu.

Ktorá klávesnica je vám sympatickejšia? 

Zdroj: TheVerge

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu