Xiaomi

Z kategórie užitočných: toto sú Xiaomi okuliare určené pre prácu za počítačom, ktoré chránia zrak

Určite to poznáte – niekoľko hodinové vysedávania za počítačom či už za pracovnými účelmi alebo zábavou býva náročné a to najme pre naše oči.

Xiaomi okuliare chrániace zrak pred žiarením z monitora

Hoci oči si fyzicky nepoškodzujeme dlhým vysedávaním za monitormi, ale výrazne rýchlejšie ich tak unavujeme. Dôsledkom toho môže byť napríklad bolesť očí. A práve na toto reagovala nedávno spoločnosť Xiaomi spolu s partnerskou firmou Turok Steinhardt. Výsledkom ich kooperácie sú špeciálne okuliare, ktorá dokážu odrážať modré žiarenie, ktoré na nás číha za monitormi počítačov, televízií, mobilov a ďalších zariadení s displejmi.

Xiaomi okuliare chraniace oci
Zdroj: produktová fotografia

Tieto okuliare vďaka pokročilej technológie dokážu odrážať viac ako 1/3 modrých lúčov a UV.

Aktuálne ich začalo listovať viacero online obchodov. Medzi prvými je aj známy e-shop GearBest.com, ktorý ich ponúka s lákavou cenovkou menej ako 18€ čo predstavuje aktuálne zľavu viac ako 40%.

Xiaomi okuliare chrániace zrak pred žiarením z monitora

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu