Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Oficiálne predstavený. Android OREO je najnovší OS od Google. Prináša revolučnejšie novinky ako Windows Mobile?

Zdroj: Android.com

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report týkajúci sa úniku informácií hovoriacich o oficiálnom mene Androidu 8.0, ktoré sa počas jeho včerajšieho dňa potvrdili. Inými slovami, tradícia pomenovania po sladkostiach aj naďalej pokračuje.

S novým Androidom okrem nových funkcií prichádza aj rýchlejšie bootovanie, lepšie optimalizácia procesov bežiacich na pozadí, vypĺňanie automatických údajov v aplikáciách či jedna z najväčších noviniek funkcia Obraz-v-obraze, ktorá umožňuje vykonávať v podstate dve úlohy súčasne.

Ďalšou zaujímavou funkciou, ktorú nový OS priniesol sú aj vylepšené notifikácie, ktoré ako môžete vidieť nižšie bude možné rozkliknúť priamo na obrazovke.

Zdroj: Android.com

Na oficiálnych stránkach Androidu sa ďalej dočítate aj to, že došlo k optimalizácii lepšej výdrže využívania batérie či pribudol nové emotikony.

To samozrejme nie je všetko. Ak vás zaujíma komplentný prehľad noviniek tak ten nájdete tu.

Zdroj: Android.com

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu