Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Oficiálne poznáme cenu smartfónu YotaPhone 3 s dvomi displejmi. Stojí menej ako súčasné vlajkové lode

Zdroj: Yota

Už sú tomu zhruba 3 roky kedy bol predstavený smartfón YotaPhone 2, ktorý priniesol na trh dva displeje. Jeden plne farbený ako na klasických smartfónoch a ten druhý s technológiou e-ink. Plány spoločnosti boli priniesť ešte v roku 2016 jeho nasledovníka, ale nestalo sa tak.

Nedávno sme vám priniesli report, kedy spoločnosť oznámila, že sa smartfónu dočkáme už tento rok, avšak potom ako keby zaľahla zem po nových informáciách, teda až doteraz. Na stránke výrobcu sa totiž objavili dve verzie tohto zariadenia aj s cenovkou. Prvá, tá slabšia bude mať 64GB úložného priestoru pričom stáť bude 2398¥, teda 359$. Tá lepšie vybavená bude mať kapacitu raz takú veľkú. Výsledkom bude cena o niečo vyššia ¥3098¥ , teda 464$. Cena bude ešte mierne kolísať v závislosti od farebnej varianty zariadenia.

Špecifikácie zariadenia sú:

  • 5.5“ 1080p Amoled displej a 5.2“ e-ink displej s rozlíšením 720p.
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 625.
  • 4GB operačnej pamäte RAM.
  • 12MP hlavná kamera a 13MP selfie kamera.
  • USB Type-C konektor.
  • Android 7.0.

V každom prípade pevne veríme, že toto zariadenia prinesie na trh so smartfónmi mierne oživenie. Vedeli by ste si predstaviť takýto smartfón aj vo vašom vrecku?

Zdroj: Yota

TIP  Xiaomi Pocophone F1 je podľa benchmarkov rýchly ako tie najvýkonnejšie smartfóny. Stáť bude však výrazne menej

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu