NovinkyWindows aplikácie

Oficiálna Facebook aplikácia prešla veľkou aktualizáciou

Jedna z najpopulárnejších aplikácii Facebook prešla veľkou aktualizáciou, medzi tie najvýraznejšie zmeny patrí zmena vzhľadu, ktorú si všimnete hneď na prvý pohľad. V hornej lište nájdete ikonu pre vyhľadávanie a prístup k kontaktom, ktorá slúži na začatie chatu. Hlavné funkcie aplikácie sa tým pádom museli posunúť o riadok nižšie, poskytujú celkom 5 funkcií: stena, žiadosti, správy, upozornenia a menu. Ďalšou významnou zmenou prešla aj spodná lišta, ktorá obsahuje trojicu ikoniek: nový príspevok, vloženie fotiek a vloženie videa priamo z vášho mobilu, ktoré doteraz nebolo možné. Zároveň aktualizácia priniesla aj lepšie prepojenie s aplikáciou Facebook Messenger v podobe pridania podpory pre jednoduché a intuitívne prepínanie medzi Messengerom a aplikáciou.

 

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8.1, 512 Ram, odkaz na stiahnutie

TIP  V prvej 10 najvýkonnejších smartfónov nájdeme 4 smartfóny od Xiaomi. Našli ste tam aj svoj smartfón?
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu