NovinkyŠPEKULÁCIE

V českom Microsoft obchode sa objavila nová kolónka „Surface“. Rozšíri sa ponuka hardwaru v našom regióne?

Určite mnohí z nás minimálne uvažovali o tom, že by si radi zaobstarali nejaké zariadenie z rady Surface, avšak aktuálne oficiálne distribúcia u nás neexistuje. Napriek tomu niekoľko online obchodov tieto zariadenia ponúka avšak s mastnou prirážkou, ktorá odrádza potenciálnych zákazníkov. Nuž, všetko by sa mohlo čoskoro zmeniť. V oficiálnom českom Microsoft obchode sa objavila totiž nová sekcia „Surface“.

Microsoft mozno planuje rozsirit ponuku Surface zariadni na nas trh
Zdroj: vlastný

Ako môžete vidieť však po jej otvorení stránka vyhadzuje chybu.

Microsoft mozno planuje rozsirit ponuku Surface zariadni na nas trh_2
Zdroj: vlastný

Môže to naznačovať, že spoločnosť plánuje rozšíriť priamy predaj Surface zariadení aj do našho regiónu. Tak isto to však môže byť aj len chyba. V každom prípade sme sa preto rozhodli kontaktovať priamo samotný Microsoft, ktorý nám však do týchto chvíľ nedal ešte jasnú odpoveď. Hneď ako budeme mať nové informácie tak vám ich prinesieme.

Mimochodom, vedeli ste, že v prípade ak by ste mali záujem o produkty z kuchyne Microsoft tak v rámci EÚ pobočiek si môžete objednať tovar bez toho, aby ste doplácali dodatočné doplatky za dopravu?

Zdroj: vlastný

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu