NovinkyZariadenia

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli v článok, v ktorom sme poukázali na to, že v českom Microsoft obchode sa objavila nová kolónka „Surface“. Viacerí z nás začali dumať nad tým, že redmontský gigant plánuje priniesť oficiálnu distribúciu aj do našich končín. Preto sme sa opýtali samotného Microsoftu nech nám povie ako to v skutočnosti je.

„Dobrý deň,

dovoľte sa nám ako najväčšieho Windows fans portálu www.vosveteit.sk na Slovensku opýtať. Všimli sme si, že v rámci českého Microsoft obchodu pribudla nová kolónka „Surface“ a radi by sme sa preto informovali či plánuje Vaša spoločnosť v krátkej budúcnosti priniesť Surface zariadenia na CZ/SK trh.

Ďakujeme za skorú odpoveď.

S pozdravom,…“, na čo sme dostali jasnú odpoveď:

„Dobrý den,

děkujeme za upozornění na nefunkční link. Microsoft Surface v tuto chvíli není na českém a slovenském trhu v oficiální distribuci , ale dá se sehnat u partnerů (např. Alza, CZC).“ , odpovedala nám PR konzultantka spoločnosti pre slovenský a český trh Jana Rydlová.

Ako môžete z odpovede vyčítať jednalo sa bohužiaľ len o chybu.  V každom prípade pevne veríme, že aj napriek tejto odpovedi spoločnosť v budúcnosti zmení rozhodnutie a samotné zariadenia z rodiny Surface prinesie oficiálne aj do nášho regiónu. Ako môžete nižšie vidieť tak z ponuky obchodu kolónka Surface už vypadla.

Microsoft Store ponuka_1
Zdroj: vlastný

Mimochodom, vedeli ste o tom, že Surface zariadenia si môžete objednať z ľubovoľného MS Store obchodu v rámci EÚ bez navýšenia nákladov ceny na dopravu? Jediné čo musíte spraviť je napísať v rámci dostupného chatu na stránke kde vám operátor poradí ako postupovať.

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu

Zdroj: vlastný

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu