ANDROIDNovinkyWindows aplikácie

Aplikácia OneDrive pre Android v poslednej aktualizácii dostáva vychytávky z Office Lens | APLIKÁCIE

Microsoft pár dní dozadu vypustil ďalšiu väčšiu aktualizáciu pre aplikáciu OneDrive na zariadeniach s Androidom. Do aplikácie sa konečne dostali vychytávky z aplikácie Office Lens, ktorá ja taktiež od Microsoftu. Najnovšie pridané funkcie a vylepšené skenovanie ešte viac uľahčuje používanie funkcie Scan v OneDrive aplikácii.

Funkcia Scan v aplikácií OneDrive odteraz automaticky oreže naskenované fotografie a vďaka vychytávkam z aplikácie Office Lens aj vylepší jas fotografie, pre ešte lepší výsledok.

Microsoft spolu s vylepšenou skenovacou funkciou vylepšil aj niektoré ďalšie prvky aplikácie. Vylepšením prešiel aj zobrazovač fotografií, ktorý obdržal vylepšenie výkonu. Vývojári aplikácie OneDrive tvrdia, že zobrazenie fotografií v aplikácii je “rýchlejšie ako kedykoľvek predtým”. To, či sa fotografie a obrázky zobrazujú “extrémnou rýchlosťou” posúďte sami, pretože niektoré výroky občasne znejú ako z inej galaxie.

Pokiaľ používate aplikáciu OneDrive na Vašom Android zariadení, nové skenovacie funkcie si zaiste obľúbite, no v rýchlosti zobrazenia fotografií zrejme rozdiel neuvidíte. Pre stiahnutie alebo aktualizovanie aplikácie môžete využiť tlačidlo nižšie.

Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Jeden komentár

  1. no totok je zaujímavé lebo tie vylepšenia nikde nenachádzam….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu