ŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

Odhalil Microsoft omylom pripravovaný Surface Phone? Pozrite sa ako by mohol vyzerať

Už dlhšiu dobu Vám prinášame novinky a špekulácie o pripravovanom Surface Phone / Surface Mobile. Fanúšikovia Windows smartfónov napäto čakajú na toto zariadenie už dlhšiu dobu. V najnovšom poste na Twitteri Microsoft Azure sa objavila fotka so zariadením, ktoré pripomína ohýbateľný smartfón. Toto zariadenie okamžite upútalo tisíce ľudí a pod fotkou sa nachádza obrovský počet otázok, či sa naozaj jedná o prototyp Surface Phone.

Prototyp na fotografii z Twitteru je veľmi podobný posledným prototypom Surface Phone zariadenia, ktoré sa vyskytli na sociálnych sieťach. Väčšinou išlo o čínske webstránky a portály. Na zariadení z fotky sa nachádza množstvo detailov, napríklad technické prvky, ktoré boli prednedávnom odhalené ako nové patenty spoločnosti Microsoft.

Samozrejme, treba si uvedomiť, že ide naozaj iba o jednu fotku zo sociálnej siete. Prototyp Surface Phone zariadenia sme ešte od Microsoftu (oficiálne) vôbec nevideli a je dosť nepravdepodobné, že by Microsoft omylom vypustil fotku prototypu na internet. Ak by to nebolo teda náhodou, respektíve nejakým nedorozumením.

Zdroj: twitter

Na Surface Phone si zrejme ešte počkáme, no v poslednej dobe prichádza stále väčšie a väčšie množstvo únikov informácií a nových patentov pre Microsoft.

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close