Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Odhalil Microsoft omylom pripravovaný Surface Phone? Pozrite sa ako by mohol vyzerať

Zdroj: Vlastný

Už dlhšiu dobu Vám prinášame novinky a špekulácie o pripravovanom Surface Phone / Surface Mobile. Fanúšikovia Windows smartfónov napäto čakajú na toto zariadenie už dlhšiu dobu. V najnovšom poste na Twitteri Microsoft Azure sa objavila fotka so zariadením, ktoré pripomína ohýbateľný smartfón. Toto zariadenie okamžite upútalo tisíce ľudí a pod fotkou sa nachádza obrovský počet otázok, či sa naozaj jedná o prototyp Surface Phone.

Prototyp na fotografii z Twitteru je veľmi podobný posledným prototypom Surface Phone zariadenia, ktoré sa vyskytli na sociálnych sieťach. Väčšinou išlo o čínske webstránky a portály. Na zariadení z fotky sa nachádza množstvo detailov, napríklad technické prvky, ktoré boli prednedávnom odhalené ako nové patenty spoločnosti Microsoft.

Samozrejme, treba si uvedomiť, že ide naozaj iba o jednu fotku zo sociálnej siete. Prototyp Surface Phone zariadenia sme ešte od Microsoftu (oficiálne) vôbec nevideli a je dosť nepravdepodobné, že by Microsoft omylom vypustil fotku prototypu na internet. Ak by to nebolo teda náhodou, respektíve nejakým nedorozumením.

Zdroj: twitter

Na Surface Phone si zrejme ešte počkáme, no v poslednej dobe prichádza stále väčšie a väčšie množstvo únikov informácií a nových patentov pre Microsoft.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Xiaomi Mi Mi 3 nebude lacnou záležitosťou. Na druhej strane to bude smartfón nabitý technológiami

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu