Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Od marca Microsoft ruší podporu aplikácie „Ľudia“, nahradí ju „People Sense“

Systém Windows Phone je unikátnym operačným systémom, ktorý vie zaujať potencionálnych užívateľov viacerými jedinečných aplikácií a funkcionalitami, ktoré nie sú bežné pre ostatné mobilné operačné systémy. Takouto funkcionalitou, ktorou sa Windows odlišuje od konkurencie sú „Priestory“ v aplikácii Ľudia, ktorej podporu Microsoft plánuje od marca zrušiť. Výsledkom bude, že Vám zanikne možnosť vytvárania nových priestorov, meniť členstvo, oprávnenia či možnosť chatovania.

(Aplikácia umožňuje vytvárať nezávislé skupiny užívateľov, ktorí navzájom môžu medzi sebou chatovať, zdieľať fotografie poznámky, či kalendáre. Túto funkcionalitu využívali hlavne rodiny, partie kamarátov, či kolegovia z roboty, ktorí potrebovali medzi sebou zdieľať dôležité informácie, alebo si len tak chceli medzi sebou pokecať.)

Microsoft si samozrejme uvedomuje dôležitosť tejto aplikácie a odpoveďou na jej zrušenie je jej nahradenie aplikáciou „People Sense“, ktorá  má byť  dostupná v obchode už čoskoro. Novinkami v tejto aplikácií budú napríklad zdieľanie vašej polohy v reálnom čase, integrácia aplikácií pre posielanie správ či telefonovania. Ďalšie novinky, ktoré aplikácia prinesie sa dozvieme po oficiálnom uvedení v obchode.

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu