NovinkyWindows 10Zariadenia

Ockel Sirius A, hybridný PC a telefón s 6“ dostane podporu Windows Hello. Distribuovať sa bude v novembri

Ockel Sirius A, hybridné zariadenia s operačným systémom Windows 10 sa malo pôvodne dostať do predaja ešte v máji tohto roka, avšak nestalo sa tak. V týchto dňoch spoločnosť oznámila, že prvé zásielku budú distribuované v novembri, teda o necelé dva mesiace.

Mnohých poteší aj to, že spoločnosť pridala funkciu Windows Hello do zariadenia na základe spätnej väzby od používateľov či skener odtlačkov prstov. Pribudnúť majú aj ďalšie funkcionality ako je napríklad špeciálny mód „switch mode“, ktorý umožňuje pridať externé zariadenia ako je napr. klávesnica či myš po pripojení s k väčšej obrazovke.

Spoločnosť sa pomaly, ale isto snaží zo zariadenia spraviť malý prenosný PC, ktorý doslova strčíte do vrecka. Ponúknuť má procesor Intel Cherry Trail, 8GB RAM s 128GB úložným priestorov a Windows 10 Pro. Zariadenia si tak hravo poradí aj s Win32 aplikáciami.

Zdroj:  Windowslatest.com

 

TIP  Že hry na smartfónoch nie sú atraktívne pre hráčov hier? Omyl, PUBG sa chváli 20 miliónmi aktívnych hráčov denne
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu