NávodyWindows 10

Obmedzte prenesené dáta na pozadí pri aktualizáciách Windows 10 | NÁVOD

Ešte v júli tohto roka sme vám priniesli informácie o tom, že Windows 10 Fall Creators Upadte ponúkne pokročilé možnosti nastavenia sťahovania a tak sa aj spolu s oficiálnym príchodom aktualizácie stalo. Poďme sa teraz spolu pozrieť na možnosti prispôsobenia, ktoré nájdete v Settings > Windows Update > Advanced oprtions (resp. Nastavenia PC > Aktualizácie > Windows aktualizácie).

Ako upraviť rýchlosť a objem prenesených dát pri Windows 10 aktualizáciach

  • Otvorte si Nastavenia PC.
  • Choďte do položky Aktualizácií.
  • Následne otvorte Pokročilé Nastavenia.
  • Kliknite teraz na „Delivery Optimization“, resp. Optimalizácia droučenia a potom na „Advanced options“ resp. Pokročilé nastavenia.

    Zdroj: vlastný

  • Ako môžete vyššie na obrázku vidieť nastavenia umožňujú prispôsobiť si veľkosť prenesených a odoslaných dát. Týmto spôsobom teda budete môcť upraviť akú celkovú časť z vášho celkového pripojenia môže Windows Update.

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu