PC HRYWindows 10

Obľúbený titul Just Cause 3 je práve na Steame len za 5 €. Zľava končí už o pár hodín!

Ak patríš medzi vášnivého hráča a chceš vyskúšať čo najviac zaujímavých titulov, určite Ťa táto ponuka dostane. Aktuálne je na Steame dostupný herný titul Just Cause 3, ktorý môžeš teraz získať za menej ako 5 €. Samotná ponuka je však časovo obmedzená a končí sa už dnes večer.

Titul Just Cause 3 zaujme veľkým prostredím o veľkosti až 1000 metrov štvorcových. V hre na teba bude čakať možnosť hrania voľného deja alebo zaujímavých misií. Cieľ bude iba jediný. So svojim hrdinom oslobodzovať základne a miesta obsadené krutým diktatórom Di Ravellom, ktorý neskutočne túži po moci. Aktuálne môžeš hru Just Cause 3 získať len za 4,49 € priamo na Steame alebo cez tento odkaz.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: oficiálna produktová fotografia hry Just Cause 3

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu