Xiaomi

Objavilo sa nové video s oficiálne nepredstaveným smartfónom Xiaomi Mi Mix 3. Odhaľuje kľúčovú vlastnosť

Po ani nie 24 hodinovom úniku prvej fotografie zariadenia Xiaomi Mi Mix 3, ktorá sa dostala na verejnosť sa na internete objavilo aj niekoľko sekundové video.

Ako môžete nižšie vidieť tak video oproti fotografii zariadenie zachycuje o niečo podrobnejšie. Konkrétne vysúvací pánt, v ktorom je schovaný fotoaparát.

Vďaka tomuto riešeniu umiestnenie fotoaparátu sa spoločnosti Xiaomi podarilo zvýšiť pomer displeju k prednej strane. Zároveň tým menej pozornejším dávame do pozornosti LED diódu v hornom rohu, ktorá je umiestnená v rámčeku zariadenia.

Xiaomi MI Mix 3 dióda
Zdroj: Youtube (XiaomiToday.com)

Xiaomi nie je jediná spoločnosť, ktorá priniesla rovnaké riešenie umiestnenia kamery

Spoločnosť Xiaomi v tomto prípade však neobjavila „Ameriku“. S podobným riešením vysúvacej kamery prišla na trh ako prvá spoločnosť OPPO so zariadením FIND X.

Zdroj: XiaomiToday.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu