Zariadenia

Objavil sa prvý render budúceho Samsungu Galaxy Note 9. Pozrite sa ako by mohol vyzerať telefón, na ktorý mnohí netrpezlivo čakajú!

Špekulácií a uniknutých informácií, týkajúcich sa nadchádzajúcej vlajkovej lode od Samsungu, sa v poslednom období na internete objavilo naozaj mnoho. Ku benchmarku a uznaným patentom sa tentokrát konečne pridáva aj dizajn samotného smartfónu, ktorý, bohužiaľ, nijako neohúri ani nenadchne.

Prvý render budúceho Samsungu Galaxy Note 9 je na svete

Prvý render sa na internet dostal prostredníctvom používateľa Ice Universe na sociálnej sieti Twitter. Vo svojom Tweete iba podotkol, že spoločnosť Samsung je v roku 2018 celkom lenivá a nový Note 9 neprinesie takmer žiadne zmeny, oproti predchádzajúcemu modelu. Samozrejme, môže sa jednať iba o prvotnú, zatiaľ nepotvrdenú verziu dizajnu nového Note 9, no Ice Universe patrí práve medzi najspoľahlivejších leakerov na Twitteri a na svojom konte má prvé rendre predošlej Note 8.

Fanúšikovia budú z nového Note 9 zrejme sklamaní

Nový Note 9 bude pre fanúšikov Samsungu zrejme menším sklamaním. Juhokórejský výrobca zvyčajne prichádza s inováciou dizajnu, no dizajn Note 9 je takmer identický. Veľkým sklamaním je zrejme aj zrušená čítačka odtlačkov prstov v displeji, ktorú podľa najnovších informácií zrejme nahradí klasická čítačka na zadnej strane zariadenia. Samozrejme, zmeny sa týkajú hlavne samotných čriev smartfónu, o ktorých sme písali v našom predošlom článku.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný – Galaxy Note 8)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu