ANDROIDNovinky

Objavil sa nový render Xiaomi Mi MIX2, ktorý vyráža dych. Ako sa vám pozdáva?

Bezrámikové smartfóny sú jednoducho trendy. Na internet sa dostali nové rendery smartfónu Mi MIX2 z kuchyne čínskeho výrobcu Xiaomi, ktoré môžeme vidieť v porovnaní s tými najsilnejšími hráčmi na trhu, spoločnosťami Apple a Samsung.

Niet pochýb o tom, že Xiaomi pripravuje ďalší smartfón, ktorý sa bude pýšiť minimálnymi rámčekmi okolo displeja. Najnovšie rendery si do svojich rúk vzal známy francúzsky dizajnér Phillipe Starck, ktorý vytvoril skutočne majstrovské dielo.  Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, tak 95% prednej strany zariadenia pokrýva samotný displej.

Z porovnaných zariadení (Samsung Galaxy S8 Plus) veľkosť obrazovky by mala byť o niečo menšia – 6“. Zadná strana zariadenia sa nesie v duchu MIX, kde nájdeme integrovaný skener odtlačkov prstov, avšak o niečo menší ako u jeho predchodcu.

Tento render však ešte nie je finálnym a ako bude vyzerať samotné zariadenie na konci dňa sa dozvieme už čoskoro, konkrétne počas nasledujúceho mesiaca kedy by mal byť smartfón predstavený.

Zdroj: mydrivers.com

 

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close