NovinkyWindows 10

Do obehu sa dostáva ďalšia aktualizácia pre Windows 10 s označením 16294

Microsoft zrejme ide zase v starých šľapajách a vydáva dve nové aktualizácie za sebou. Tentokrát sa opäť jedná o nový build pre Windows 10 Insiderov vo Fast Ringu. Nový build prichádza pod označením 16294 a je dostupný už teraz.

Ako sme spomínali pri poslednom článku o aktualizácii, ani táto neobsahuje nové funkcie a zásadné zmeny v systéme, keďže Microsoft už iba dokončuje posledné zmeny na aktualizácii Fall Creators Update, ktorá sa ku ostatným používateľom dostane už 17. októbra.

Samozrejme, aktualizácia obsahuje opravy niektorých chýb, no nieje ich priveľa. Hlavným bodom aktualizácie je zrejme odstránenie chyby, ktorá na zariadeniach Surface Pro 3 spôsobovala občasné nenabootovanie systému Windows 10. Pri načítavaní systému sa zariadenie zaseklo na načítavacej ikone a jediným riešením bolo vypnutie zariadenia. Microsoft odstránenie chyby sľuboval už zopár dní, ak nie celý týždeň a svoj sľub nakoniec aj splnil.

Ďalšou zásadnou odstránenou chybou je x800B010C. Táto chyba sa doteraz objavovala v predošlých verziách systému pri pokuse o aktualizovanie zariadenia. Poslednou chybou, ktorá bola touto aktualizáciou odstránená, je chyba, ktorá spôsobovala občasnú priehľadnosť textu/obsahu okna.

Zdroj: Windows Blogs

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu