Aplikácie

V obchode sa objavila O2 aplikácia pre Windows zariadenia

O2 prichádza s aplikáciou pre Windows Phone zariadenia, resp. Windows 10 Mobile s programom O2 Paušál, O2 Fér, platbou na faktúru, O2 Fér s dobíjaním kreditu,  02 Moja Firma alebo O2 Internet s bonusom. Aplikácia prináša plnohodnotný prehľad o vašom telefónom čísle, konkrétne budete mať prístup k svojej spotrebe koľko ste prevolali, aký máte zostatok na karte, spotrebu dát, SMS správ, a prehľad faktúr, ktoré je možné podrobne prehliadať. Samozrejmosťou je aj živá dlaždica, ktorá vám ponúkne kompletný prehľad o aktuálnej spotreby.

Do aplikácie sa prihlásite nasledovne:

  • jednorazovým prihlásením cez SMS kód,
  • prihlásením cez meno a heslo (vyžaduje registráciu na www.mojeo2.sk).

Za tip na článok ďakujeme Petrovi Kulhovi

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

  1. Perfektna apka. Len skoda ze ju nevydalo O2. Takze dakujem ludom co sa sa nato podujali 🙂

  2. Chcem Vás upozorniť,že O2 app nie je oficialna app od spoločnosť O2.Ta kasle na svojich zakaznikov s windowsom.A ani neuvazuju urobiť originalnu app.Hamba.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu