NovinkyWindows 10

Nový vzhľad Cortany v Redstone 4 aktualizácii pre Windows 10 pripomína SmatSearch z Windows 8.1

Cortana je tu s nami v podstate od oficiálneho predstavenia Windows 10, teda od roku 2015. Podľa najnovších informácií sa spoločnosť však chystá spraviť viacero výrazných zmien, vrátania úpravy rozhrania. Podľa portálu Aggiornamentilumia, ktoré si pripravilo krátke video s Redstone 4 aktualizáciou pre zvedavcov si zobralo na mušku hlasovú asistentku Cortana. Video si môžete pozrieť nižšie.

Hoci sa nemusí jednať ešte o finálnu verziu Cortanu, tak na prvý pohľad jej rozhranie vám môže byť relatívne povedomé, teda ak ste využívali SmartSearch vo Windows 8.1. Zároveň v rámci rozhrania bolo implementovaných aj viacero prvkov dizajnového jazyka Fluent Desing.

Ako sa vám pozdáva nové rozhranie Cortany, uvítali by ste ju?

Zdroj: Zdroj: YT (kanál Aggiornamenti Lumia)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu