Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Nový Surface Phone bude bežať na platforme Andromeda, ktorá prinesie veľkú aktualizáciu pre Windows 10 Mobile

Zdroj: Vlastný

Andromeda je najnovšia aktualizácia systému Windows 10 Mobile. Je postavená najmä na CShell a prináša podporu ARM procesorov. Prichádza aj vylepšené prispôsobovanie sa zobrazujúcej ploche. Nakoľko je stále v hre, že Surface Phone bude vysoko kompaktný, a bude sa tak dať aj skladať, Windows 10 sa bude vedieť adaptovať na ľubovoľnú veľkosť displeja, ktorá bude k dispozícii. Taktiež sa tu nachádza aj podpora veľkého množstva gest.

Zdroj: freepatentsonline.com

Microsoft si nechal začiatkom tohto roka patentovať koncepty, ktoré odhalili rôzne verzie „dual-screen“, ktoré sú si veľmi podobné. Koncept ponúka rozličné funkcie na rozličných displejoch. Napríklad, zadný displej bol v koncepte predstavený ako displej, ktorý je odpojiteľný, keď je to potrebné. Posledné známe návrhy Microsoftu hovoria o akomsi „multi-zariadení“, ktoré má vo výbave kombináciu viacerých displejov. Rovnako sú spomenuté aj rôzne metódy na tzv. „shared-display mode“ pre viac ako dve zariadenia.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Youtube uverejnil zoznam smartfónov, s ktorými zážitok z pozerania videí je najlepší. Našli ste v zozname aj ten svoj?

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu