Novinky

Nový produkt od Xiaomi, ktorý začali listovať prvé obchody vám pomôže zaspať! Toto je „air Brain Wave Sleep“

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú problém so spánkom tak potom vás najnovší produkt z kuchyne Xiaomi poteší.

Spoločnosť Xiaomi predstavila špeciálnu masku „air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask“, ktorá zaujme najprv dizajnom a potom aj funkciami. Táto maska totiž dokáže zachytiť mozgové vlny a syntetizovať hudbu v reálnom čase, aby vám pomohla zaspať.

air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask from Xiaomi youpin

Nový produkt bol vyrobený spoločnosťou Hangzhou Enter Electronic Technology Co., Ltd. v spolupráci so Xiaomi. Maska obsahuje tri elektródy, ktoré zachytávajú mozgové vlny v reálnom čase, ktoré sú následne spracovávané prostredníctvom umelej inteligencie. Následne na základe algoritmu je generovaná hudba, ktorá je postupne indukovaná v mozgových frekvenciách, čoho výsledkom je, že sa uvoľňuje mozog.

Xiaomi masa na spanie air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask
Zdroj: produktová fotografia

Táto špeciálna maska nielenže pomáha zaspať, ale poskytuje aj lepšie budenie. Po pripojení k aplikácii je možné uviesť interval v čase, v ktorom sa chcete prebudiť. Následne vás maska vďaka špeciálnemu algoritmu prebudí v čase kedy je spánok najľahší.

Prejdime však k cene. Tento technologický gadget, ktorý vám má dopomôcť k lepšiemu spánku stojí zhruba 70€.

air Brain Wave Sleep Aid Eye Mask from Xiaomi youpin

Zdroj: XiaomiuToday.com

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu