NovinkyWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil nový build pre Windows 10 Mobile. Pozrite sa čo prináša

Microsoft po predvčerajšom uvoľní nového buildu 10586.104 pre Windows 10  vypúšťa do obehu aj nový build pre Windows 10 Mobile pod označením 10586.107, dostupný je pre používateľov Fast Ringu.

Build 10586.107 prináša:

  • Opravu problému, ktorý spôsoboval chýbajúce dlaždice na Štart obrazovke
  • Vylepšenia sa dočkala aj aplikácia Moderátor pre viaceré jazyky
  • Zlepšenie procesu resetovanie zariadenia, keď je aktívny BitLocker \ Device Encryption (zapnuté šifrovanie zariadenia)

Predstavenie Release Preview Ring

Zároveň Microsoft predstavil aj nový Release Preview Ring ako pre mobilnú tak aj pre PC verziu Windowsu. Tento kruh je určený pre používateľov, ktorí chcú zostať na Current Branch – inými slovami, je určený pre používateľov, ktorí nechcú dostávať aktualizácie z vetvy Redstone, ale z súčasnej vetvy 10586.

Zdroj: Microsoft blog

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Zdravím.

    Ako funguje tá funkcia pre reset zariadenia. Nikde mi neukazuje že si to môžem dať na heslo. 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu