ŠPEKULÁCIE

Unikli informácie o štyroch nových zariadeniach pre Windows telefóny

Dnes, v skorých ranných hodinách sa na internetovej stránke MicrosoftInsider.es objavili údajne novo pripravované gadgety pre Windows Phone zariadenia. Kódové označenia týchto gadgetov sú Valora, Murano, Livana a Munchkin.

Murano, Livana, Muchkin, Valora
Murano, Livana, Muchkin, Valora, Zdroj: Windowscentral.com

Podľa MicrosoftInsider.es Valora je novou generáciou Treasure Tagov, ktorá prešlo drobnou aktualizáciou spočívajúcou v tom, že v prípade ak sa s vašim smartfónom vzdialite od Valory tak vás na to upozorní hlasitý zvuk. Microsoft túto funkcionalitu nazval  „Motion Guard“.

Livana by mal byť wireless Bluetooth prehrávač a zariadenia Murano, podľa dostupných informácií by malo nahradiť súčasné zariadenia Miracast.

Štvrtou a najzaujímavejšou novinkou je  zariadenie Munchkink, ktoré by podľa serveru MicrosoftInsder.es malo umožňovať funkčnosť služby Continnum, ktorá má prísť spolu s predstavením Windows 10 Mobile v septembri.

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu