TECHZariadenia

Nové Véčko od Samsungu bude predstavené už 9. novembra. Jeho cena určite nepoteší žiadneho záujemcu

Po prvom zhliadnutí sme si mysleli, že sa jedná o žart, poprípade prvotný prototyp pripravovaného zariadenia. Reč je o pripravovanom Véčku od spoločnosti Samsung, ktoré sme Vám predstavili behom októbra. Pripravovaný smartfón od juhokórejského výrobcu sa v októbri objavil vo videu, no nikto z nás netušil, aké plány s ním Samsung naozaj má. Aktuálne je všetko úplne inak. Na povrch vyplávali prvé informácie o nadchádzajúcej konferencii, na ktorej bude zrejme nový sklápací smartfón značky Samsung predstavený.

„Bežná“ vlajková loď

I keď svojim dizajnom tak veru nevyzerá, nové Véčko od Samsungu má ponúkať naozaj výborný výkon na úrovni tohtoročných vlajkových lodí. V jeho útrobách sa má totižto nachádzať vlajkový procesor Snapdragon 845 a 3000mAh batéria, pričom bude disponovať slušným 4,2 palcovým AMOLED displejom.

Cena je ohromujúca

Cena Véčka, aktuálne označovaného ako W2019, sa má vyšplhať až na úroveň 2000 dolárov, čo je za tak vyzerajúci smartfón vcelku dosť. Potencionálnych fanúšikov takéhoto zariadenia musíme ale sklamať, keďže v našich končinách, ani v našej tesnej blízkosti, dostupné nebude. Po predstavení sa má smartfón ocitnúť na čínskom a juhokórejskom trhu, pričom je vysoko nepravdepodobné, že ho uvidíme aj v iných kútoch sveta.

Zdroj: Pocket Now, úvodný obrázok (Youtube – sheleaks)

Tagy
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu